בבניה איכותית, לא עושים דברים על רגל אחת. אתם קבלנים או קניינים בחברה קבלנית? רגלי אקרו מהווים אלמנט חשוב בקידום פרויקטים של בנייה מודרנית. ואחד המאפיינים הבולטים של בניה כזאת היא נפח – גודל, גובה ומשקל. עובדה היא שהצביון העירוני בישראל הולך ומשתנה בקצב מואץ. קו הרקיע בערים רבות הולך ומתמלא במבנים רבי קומות ובמבנים עצומים בגודל. מגדלי מגורים, מגדלי משרדים, מבנים עצומים שמשמשים קומפלקסים משוכללים – שבשביל לבנות אותם יש צורך בתמיכה. וזו בדיוק המהות של רגלי אקרו. ופה מגיעה השאלה הנפוצה, איך בוחרים אותן.

סוג המבנה – גובה וכובד של רגלי אקרו

כאשר מתכננים פרויקט קבלני שאפתני, נדרשת כמובן תוכנית מפורטת. מביאים בחשבון שיקולי עומסים ומשקלים ויציבות. בחירת רגלי אקרו תהיה אפקטיבית, כאשר תוכנית הבניה כבר קיימת, כאשר ברורים הנתונים וידועים היבטים כגון גובהו של המבנה הבנוי, מספר הקומות, שיטת הבניה, רמת העומסים וכלל התשתיות. ישנן רגלי אקרו אשר מותאמות להקמה של מבנים רגילים. רגלים מחוזקות יתאימו כאשר על הפרק עומד מבנה גבוה במיוחד וכבד במיוחד.

רגליים שנבדקו ואושרו, עם חותמת איכות

בבחירה של רגלי אקרו, צריך לבדוק מראש כי מקבלים פתרון באיכות הגבוהה ביותר. כך לדוגמא, רגליים שנבדקו מראש ונמצאו מתאימות, על ידי טובי המהנדסים והקונסטרוקטורים. לעיתים הבדיקות נעשות במעבדות הטכניון ולעיתים אצל גורמים ברמה דומה. בבחירה, לא כדאי להתפשר בנושא הזה. אפילו במבט מקרוב, קשה להעריך עד כמה הרגליים הללו עמידות, יציבות ויכולות לשאת. אך במעבדות הנדסיות, יודעים לבדוק את יציבות החומרים ולבצע בדיקות עומסים. כאשר גורם מקצועי בעצם בדק לפניכם והעניק את חותמת האיכות, מדובר בפתרון שאתם יכולים לבחור בו בראש שקט.

אספקה מחברה בעלת שם ומוניטין

השימוש ברגלי אקרו מחייבת התקנה ושימוש בצורה נכונה. גם האספקה ואפילו האחסון של הרגליים הללו, מהווים חלק מהתוצאה הרצויה. לכן, כאשר אתם עומדים לפני בחירה, רשמו לעצמכם לא לעגל פינות בעניין שכזה. בחרו אך ורק בין פתרונות שמסופקים לכם על ידי חברה בעלת שם ומוניטין. חברה שמתמצאת בכל פתרונות היציקה, התמיכה, רגלי ומגדלי אקרו וכיוצא בזה.

 

 

מגדלי אקרוו | אקרו | אקרו