פיקוח בבניה עם תבנית יציקת בטון

מפקח הבנייה

עוד בסמכותו של מנהל ומפקח הבניה בתחילת התהליך להיפגש עם האדריכל או אם אתם רוכשים דירה חדשה בבניין חדש עם דירות למכירה בארנונה  או שאתם הלקוח של הפרויקט לבניה, לבדוק שקיימים אישורי בנייה לפרויקט ושכל חומרי בנייה תקינים. הוא גם בונה את לוח הזמנים לכל הפרויקט
ועובד בצמוד לקבלן ולפיקוח ההנדסי עד לגמר הפרויקט בשילוב עם תבניות ליציקת בטון.

להלן שלבי הבניה בפיקוח עם תבניות ליציקת בטון:

בניית שלד – השלד הוא למעשה הבסיס של המבנה שתפקידו להחזיק את המבנה מספיק יציב. שלב קריטי בבניה מכיוון שעליו ייבנו שלבים נוספים.

עבודות אלומיניום– הבנייה כוללת עבודות אלומיניום, שאמורים להיות מתואמים לתכנון של האדריכל. צריך לוודא שהם כשרים ותקינים ואטומים במידה הרצויה לחיבורי הקיר.

עבודות בטון– אחד מחומרי הבנייה הוא בטון, את הבטון יוצקים לתוך תבנית יציקה סטרילית שנמצאת בשטח הבנייה. בהמשך יוצקים את הבטון בעזרת מרטט שמסיר את בועות האוויר שנוצרות מעבודת היציקה.

עבודת חשמל– רוב העבודות שקשורות לחשמל מבצע קבלן משנה.

טיח– עבודות הטיח שמתבצעות בעת הבניה צריכות להיות גם בפיקוח של מנהל הבניה שמאשר את איכות הטיוח ודואג שכל השלבים יתבצעו כמקובל.

עפר– זה שלב שבו מוציאים אדמה ממתחם הבניה כדי להציב יסודות, לעיתים מחזירים את חלק מהאדמה שהוסרה.

צבע – בשלב הצביעה תפקידו של המפקח לדאוג לאחסון של הצבע כדי שתישמר איכותו, כמו כן לדאוג שהצביעה נעשית במיומנות ולא מגיעה לרצפות ולפתחים שלא אמורים להיצבע.

 ריצוף – שלב הריצוף הוא בדרך כלל שלב אחרון בתהליך הבנייה, שלב שהוא חלק מעיצוב החלל שמתחיל לחשוף את ייחודו של המבנה. תפקידו של המפקח לדאוג שלא יהיו פגמים לאורך כל תהליך הריצוף.

לקבלת מידע על המוצרים והשרותים של מאי אדן הנדסת תבניות בע"מ ולתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות!
מאי אדן הנדסה תבניות בע"מ השאירו לנו פרטים או התקשרו עכשיו: 
0524630999