המוצרים של מאי אדן הנדסת תבניות בע"מ

תבניות ליציקת בטון - תבניות בנייה מודולריות יציקה לקירות

מהם תבניות ליציקת בטון  

בשנים האחרונות עולם הבנייה עובר תהפוכות וקפיצות משמעותיות בהתפתחות המקצועית שלו.
אחד מהתחומים בהם ניתן לראות קפיצת מדרגה משמעותית ביותר הוא תחום הבטון.
אחת מקפיצות המדרגה הללו היא השימוש הנרחב בתבניות בטון. בשנים האחרונות השימוש בתבניות הביא לשינוי משמעותי בעולמם של בנאים וקבלנים.

השימוש בתבניות ליציקת בטון 

בעת האחרונה ניתן לראות כי יותר ויותר חברות קבלניות נטשו את השימוש בטפסות עץ אשר השימוש בה היה נהוג שנים רבות, והחלו להשתמש בתבניות מודולאריות ליציקת קירות. למעשה, השימוש בתבניות מודולאריות מאפשר שימוש רב פעמי באותן התבניות, אשר מאפשרות התאמה לכל צורך בכל פעם מחדש. למעשה בכך נפתר הצורך לבנות טפסות עץ בכל פעם מחדש, אשר בנייה שלה לוקחת זמנים, אנרגיה, משאבים וכסף. 

היתרונות של תבניות ליציקת בטון  – תבניות בנייה מודולאריות

לתבניות מודולאריות ליציקת בטון וקירות יש יתרונות רבים. ראשית, השימוש בתבניות נעשה למשך שנים רבות, בעוד השימוש בטפסות העץ הוא למספר שנים מוגבל מפני שישנה בלייה גבוהה ומהירה יחסית. מעבר לכך, השימוש בתבניות מאפשר שימוש קל ונוח ליציקה של מבנים מורכבים, ובכלל זה חומות, קירות, עמודים בגבהים וגדלים שונים, פירי מעליות, מעקות, משטחים וכיוצא באלה. 

הסוגים של תבניות ליציקת בטון 

כאשר אתם בוחרים חברה אשר תספק לכם תבניות ליציקת קירות עליכם לבחור במקצוענים ביותר. נכון יהיה שתבחרו במי שיכולים לספק את תבניות היציקה העמידות והטובות ביותר, תבניות LEGO WOOD אשר מורכבות משלושה אלמנטים – קורות ברזל, קורות עץ H20, ולבידי טגו.

התבניות הללו מותאמות לשטחים גדולים במיוחד, מאפשר לצקת עמודים בטווח רחב מאוד של גדלים וכן עמודים גדולים במיוחד, ומאפשרים הסבה קלה ליציקה בתבנית עגולה.

מעבר לזה, גם תבניות כבדות LEGO EXTRA אשר מתכוננות לעמוד בעומסים כבדים עשויות להיות פתרון מצוין עבור מצבים מסוימים. תבניות אלה הן התבניות החזקות והעמידות ביותר בתחום הבנייה המאפשרת יציקה של ממ"דים, דיפונים, רפסודות, עמודים מרובעים עד לגודל של 60*60 ועוד. ההתקשרות עם חברה אשר מסוגלת לספק לכם פתרון למגוון רחב של מצבים, ושלה הידע והניסיון בתחום על מנת להתאים עבורכם את השירות שמתאים לכם היא קריטית ונכון לתת לה משקל רב.

 

 

תבניות ליציקת בטון
LEGO WOOD

מורכבת משלושה אלמנטים : קורות ברזל, קורות עץ H20,
ולבידי טגו.
יתרונות המוצר:

 • מותאמת לשטחים גדולים במיוחד.
 • מאפשרת לצקת עמודים גדולים במיוחד,
  עד למימדים של 120×120 ס"מ
 • ניתן על ידי שינויים קלים להסב לתבנית ליציקה עגולה
  (Circular formwork)

יישומים:
מערכת המותאמת לבניית גשרים, קירות פיתוח,
מערכות מטפסות למגדלים, עמודים.

מאי אדן הנדסה תבניות בעמ - רגלי אקרו | בטון

תבניות ליציקת בטון LEGO WOOD

מרכב התבנית בנייה מיוצר מפלדה ועל פניו לביד טגו איכותי 

15 מ"מ  ומגיעה בשני גבהים:

3.00 מ' – מידה שתוכננה עבור קירות, פירים מתכווצים, 

יציקות חד צדדיות עמודים, עמודים מתכווננים, 

עד לעומס עבודה של KN/M60.

1.25 מ' – מידה שתוכננה במיוחד עבור יסודות או להשלמה לקירות הגבוהים מ- 3.00 מ'.

התבניות מגיעות במגוון מידות רוחב לגמישות מירבית: 0.25, 0.45, 0.50, 0.55, 0.75, 1.00 מ'
יתרונות המוצר:

 • תבנית יציקת בטון  LEGO הינה תבנית קלה, ניתן לעבודה ללא מנוף שתוכננה לשימוש מהיר וחסכוני.
 • על פני התבנית לביד בירץ' אירופאי בציפוי פילם טגו איכותי הנותן תוצאות בטון חלקות.
 • תבנית חזקה ועמידה במיוחד, עד כ-300 מחזורי יציקה לפנל.
 • מערכת פשוטה ומהירה להרכבה ובכך חוסכת זמן עבודה וכח אדם
מאי אדן הנדסה תבניות בעמ - רגלי אקרו | בטון

תבניות ליציקת בטון מודולאריות כבדות LEGO EXTRA

מרכב התבנית מיוצר מפלדה ועל פניו לביד טגו איכותי 21 מ"מ לעמידות מירבית.
תבנית המתוכננת לשימוש בעומסי עבודה כבדים,
של עד 85 KN/M לקירות ו-100 KN/M לעמודים מתכווננים.
מיועדות לשימוש עם מנוף בלבד!
הפנלים של התבנית מגיעים בגבהים:
3.30, 3.00, 2.85, 2.70, 1.35 מ'
התבניות מגיעות במגוון מידות רוחב לגמישות מרבית:
2.40, 1.35, 0.90, 0.60, 0.45, 0.30 מ'
יתרונות המוצר:
תבנית חזקה ועמידה ביותר שקיימת בענף התבניות ליציקת בטון.
מערכת פשוטה ומהירה להרכבה ובכך חוסכת זמן עבודה וכח אדם.
יישומים:
ליציקת קירות,גרעינים, ממ"דים, מערכות לפיר מתכווץ, קירות חד צדדים (דיפון), רפסודות, עמודים מרובעים מתכווננים עד למימדים של 60×60 ס"מ. 

 
מאי אדן השכרה ציוד לבניין- תבניות ליציקת בטון לקירות

כל מה שצריך לדעת על תבניות ליציקת בטון 

תבניות ליציקת בטון  בטכנולוגיה פורצת דרך

בעידן של היום הטכנולוגיה חולשת על כל תחום באשר הוא כמו כן בענף הבניה. בעבר הלא מאוד רחוק קבלנים היו משתמשים בטפסנות עץ הישנה, חומר גלם פחות יעיל. ככל שעברו השנים הקבלנים עברו לתבניות בניין ליציקת קירות מפלדה בזכות היתרונות שיש להם, התהליך הבניה הולך ומתקצר. מכיוון שהם עשויים מחומר גלם חזק, איכות בניה משתנה לחיוב בהתאם לכך ומחזיק שנים על גבי שנים.

הדוגמאות לתבניות לבטון שאפשר למצוא היום מגוונות משמשות את הקבלנים לכל בפרויקט שהם שולחים את ידיהם, בין אם זה מתנ"ס, קניון עתיר קומות, בניין עגול כמו אמפי תאתרון או אפילו גשרי רכבת מחלפים וממ"דים. בעידן הטכנולוגי של היום כל המערכות ליציקת קירות מודולאריות ומתוכננות בקפידה מאוד גדולה מכיוון שענף הבניה בין היתר מתעסק גם בבטיחות המשתמשים ואנשי המקצוע.

 

תבניות ליציקת בטון  – דגם LEGO EXTRA

דגם זה הוא דגם של תבניות מודולאריות כבדות. התבניות עשויות מפלדה שהיא בין החומרים החזקים ביותר שקיימים באוצרות הטבע ועליה אנחנו מצפים שכבת מגן של לביד טגו בעובי של 21 מ"מ כבדה או 15 מ"מ קלה ליציבות מתמשכת לעשרות שנים. לביד טגו למעשה עשוי מ-15 שכבות עץ קשה ובזכות זה הוא עמיד וחזק דיו. השכבה היא שכבה שמונעת הידבקות לבטון המקנה חיסון משמעותי בבצוע עבודות לאורך טווח ומשום כך אורך החיים שלה ארוך. קצוות הלביד צבועים בדבק עמיד במים וכם משמר את חיו של המוצר.

מכיוון שאנחנו רוצים שכל הבניה תהיה בטוחה התבנית עומדת בסטנדרטים של עומסים כבדים במיוחד כמו כן מגוון גבהים ומידות רוחב. כל אחת מהתבניות משמשות אותנו לכל מני פרוייקטים החל מפירים מתכווצים, ממ"דים וכדומה.

כל היתרונות של תבניות ליציקת בטון 

היתרון של הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת חוזק, עמידות ונוחות הרכבה גדולה החוסכת את זמן העבודה משאבי כוח אדם יעילה דיה כדי לתכנן קירות בגובה של 3 מטרים לפחות. התבניות הללו הם תבניות אשר עמידות בכל תנאי מזג אוויר, הם מיוצרים בהתאם לתקנים הישראלים הנבדקים בטכניון כדי שהמוצר יהיה בטוח לשימוש. 

בשורה תחתונה, הטכנולוגיה עוזרת גם לענף הבניה להתקדם ולהתייעל כמו בשאר הענפים. עכשיו הבנתם למה לפעמים פחות מחודשיים לבנות בניין מגורים, הכל בהתאם לחומרי הגלם שיש ברשותך.

תבניות ליציקת בטון יד 2

תבניות ליציקת בטון נהיו הרבה יותר פופולריות בשנים האחרונות מכיוון שהן מקלות את תהליך הבנייה וגם מוזילות אותו. ישנם מגוון סוגים של תבניות בטון שונות המותאמות למטרה אותה אנו רוצים להשיג. בתקופה האחרונה תבניות ליציקת בטון יד 2 הפכו גם הן מקובלות ונרכשות על ידי קבלנים ושיפוצניקים למטרות בנייה.

על מנת להיחשב כתבניות ראויות, תבניות ליציקת בטון צריכות להעיד על רמת איכות ויעילות שיא וכמובן לעמוד בסטנדרטים ותקנים מחמירים של בטיחות.

מה היתרונות של תבניות ליציקת בטון? אלו סוגים של תבניות קיימים?

יתרונות של תבניות ליציקת בטון יד 2

לתבניות ליציקת בטון יד 2 יש יתרונות רבים. כאשר בוחרים תבנית ליציקת בטון יד 2 חשוב לדעת שהתבנית עומדת בתקנים המחמירים של איכות ובטיחות. תבניות אשר עומדות בסטנדרטים הללו יהיה עמידות מאוד, גמישות, וחזקות במיוחד. תבניות העומדות בתקנים יהיו מוגנות מפני שחיקה ובעלות תוחלת חיים ארוכה, ולכן ניתן גם לקנות תבניות יד 2 במחיר זול יותר.

סוגי תבניות ליציקת בטון יד 2

ישנן תבניות ליציקת בטון העשויות מקורות ברזל ועץ, ומלבידי טגו. לבידי טגו הן מעין פלטות עץ חזקות במיוחד שנפוצות בקרב ענף הבנייה. את תבניות אלו ניתן להתאים לשטחים גדולים, ובעזרתן אפשר ליצוק עמודים, התבנית יכולה להתאים למספר צורות הנדסיות. תבניות אלו בדרך כלל משמשות לבניית עמודים וגשרים, וקירות פיתוח.

ישנן גם מגוון תבניות אשר עשויות מלבידי טגו ופלדה. לתבניות אלו כל מיני שימושים, והן מגיעות בשלל גבהים ומידות שונות בהתאם לצורכי העבודה. תבניות אלו נחשבות לחזקות מאוד, הן עמידות מאוד מצד אחד אך גם ניתנות להרכבה מהירה מצד שני, מה שהופך אותן יעילות במיוחד. התבניות האלה יכולות לעמוד בעומסים כבדים ללא בעיה.

בגלל הקלות שלהן ומהירות ההרכבה שלהן הן נחשבות למאוד חסכוניות, הן בזמן והן במכשור המתבקש להרכבתן.

בין סוגי תבניות הפלדה הללו יש כאלו המשמשות ליסודות וקירות גבוהים, חדרי ביטחון, רפסודות, עמודים מתכווננים בשלל צורות, ועוד, וגם אותן ניתן לרכוש לאחר שהן כבר שומשו בעבר מבלי לחשוש למצבן.

 

מחפשים תבניות ליציקת בטון לפרויקט שלכם?
צרו קשר עכשיו